Aktuální kurzy a semináře:

RAVE ABC

12.8. - 5.10. 2019 / online kurz + závěrečná živá akce
Kurz Rave ABC je pouze pro účastníky úvodního kurzu Pravda v nás. Zaměřuje se na linky a okruhové skupiny. V kurzu se naučíte spojovat klíčová témata v mapě do sousloví a krátkých vět. Budete pracovat s vlastní mapou a naučíte se dělat stručná ale velmi silná prohlášení, která vám odkryjí nejen váš vlastní design, ale též designy vašich blízkých.

PLYNUTÍ

9. - 12. 10. 2019, Skalka u Doks
V životě zažíváme chvíle, kdy se věci daří, vše do sebe zapadá a vše se děje, jak má. V práci, ve vztazích, v každodenních maličkostech. Chvíle, kdy jsme sladění sami se sebou i s okolním světem. Tomuto stavu se říká plynutí. Pomocí Human designu můžeme popsat ingredience potřebné k tomu, abychom plynuli. Té hlavní se říká profil ...

PRAVDA V NÁS

10.10. - 7.12. 2019, online kurz + závěrečná živá akce
Pravda v nás je úvodní kurz do tématu Human designu. Seznámíte se s jednotlivými typy, centry a způsoby rozhodování. Tento kurz je skvělým doplněním Písemného rozboru (či Základního výkladu). Pomůže vám chápat informace o vašem designu v širším kontextu a uplatnit je v každodenním životě, lépe rozumět druhým a efektivněji komunikovat.

Kurzy a studium Human designu

První tři kurzy jsou určeny pro všechny, kdo chtějí uplatnit informace o svém designu v každodenním životě a lépe rozumět druhým. Dále navazuje profesionální výcvik, kde se naučíte číst v mapě a srozumitelně ji popsat druhým.

Seznam a popis kurzů v rámci studia HD naleznete zde.

Webináře o Human designu můžete shlédnout zde.

Prožitkové semináře osobního rozvoje

Tyto semináře jsou cestou ke zdrojům osobní síly a plnému projevení vašich talentů. Nejedná se o výuku o Human designu - vybrané informace z mapy účastníků slouží jako vstupní brána do jejich iniciačního procesu. Zpětnou vazbu účastníků si můžete přečíst zde.

Cesta hrdiny - Životní poslání (10.-13. 7. 2019) - více zde.

Plynutí (10.-13. 10. 2019) - více zde.