POZNEJ SVŮJ TYP

balíček o vašem typu: přednáška + webinář

přednáška (1 hod) + webinář (3 hod) o vašem typu
video + audio + vizuály (PDF)

Sleva 30% od 21.1. do 11.2. 2024

CO JE TO TYP?

Human design dělí lidi do čtyř typů. Nejedná se o typologii osobnosti, ale o čtyři druhy vnitřního nastavení, ze kterého vyplývá ideální způsob fungování každého typu. Když dobře poznáte svůj typ, bude pro vás snazší rozpoznat, kdy jdete v souladu sami se sebou a kdy sami sobě stojíte v cestě. Z vašeho života postupně mizí zbytečné překážky a naopak přibývá pochopení, úleva a přijetí. Přitom stačí jen dodržovat několik jednoduchých pravidel, která vás povedou cestou nejmenšího odporu. Tam, kde byla dřív zeď, jsou najednou dveře.

PŘEDNÁŠKA O TYPU

Své letité zkušenosti s jednotlivými typy a tím, jak je popisovat, jsem shrnul do hodinové přednášky. Video i audio verzi budete mít přístupné v členské sekci, kde si také můžete stáhout vizuály v PDF. Přednáška je nejucelenější zdroj informací o vašem typu. Dozvíte se mimo jiné:

  • Jak může Generátor (i ten Manifestující) jednat v reakci, aby byl spokojený?
  • Jak Projektor pozná pozvání a nalezne úspěch?
  • Kdy má Manifestor iniciovat a informovat, aby zažíval klid?
  • Jak může Reflektor najít sebe sama a radovat se z interakcí s druhými?

WEBINÁŘ O TYPU

V prosinci (decembri) 2020 jsem vedl sérii online webinářů s lidmi jednotlivých typů. Každý typ má své specifické nastavení a ideální způsob fungování. Společně jsme se bavili o tom, jak můžeme respektovat svůj typ v každodenním životě, co nám to dává, a jak poznáme co nám patří či nepatří. Můžete se z tohoto záznamu nechat inspirovat kolektivní moudrostí všech sdílejících. Sdílení vás obohatí, ať už jste se s Human designem seznámili dnes, nebo před lety. 

Každého webináře se účastnilo cca 30 lidí daného typu (jen Reflektorů bylo méně). V průběhu sdílení zaznělo mnoho cenných životních zkušeností, které vám pomůžou pochopit zákonitosti vašeho typu a podpoří vás v odvaze být sám/sama sebou. Během sdílení jsem nabízel svůj pohled na situace, odpovídal na otázky a vše vztahoval jak k typu, tak ke konkrétní mapě sdílejícího. Tím jsem ukazoval, jak se všeobecná témata typu projevují v různých mapách velmi osobním způsobem. Webináře jsou přes 3 hodiny dlouhé (Reflektor o pár min kratší). Video se záznamem webináře budete mít dlouhodobě přístupné v členské sekci.

  • Kolektivní sdílení a moudrost kruhu
  • Množství praktických zkušeností a příkladů ze života
  • Pochopení vašeho Typu a ideálního způsobu fungování
  • Skvělý průvodce na cestě

Webinář vám pomůže v pochopení vašeho typu a respektování základních daností, které s tím souvisí. Díky tomu se můžete nechat vést svým hlasem pravdy a jít cestou nejmenšího odporu k naplnění vašeho životního poslání.

Zpětná vazba

…abych Vám MOC poděkovala za "balíček" k typu Generátor, který jsem zakoupila. Nic z toho, co jsem za svůj život načetla i sebeprožitkově absolvovala, mne nenakoplo tak, jak právě váš webinář. Nejvíc bych to popsala jako ÚLEVU, Najednou jsem viděla to mnohé, co jsem dělala navíc a co mi nepřísluší, kdy jsem nejednala v reakci (hóódně často), ale na základě mých "falešných" přesvědčení, vzorců, návyků ... a jak jsem ztrácela sílu. Uff. Ale i tak nelituji - prostě moje CESTA 🙂 Leč bylo mi milé, příjemné a podporující cítit tu úlevu, že fakt nemusím, když to necítím. Zase velký kus sebepřijetí a sebepoznání.
Eliška Holubová

balíček poznej svůj typ si OBJEDNEJTE ZDE

Cena balíčku: 690 Kč  (cca 28 €)

Můžete zakoupit i více balíčků současně

Celková cena: 0

Sleva 30% od 21.1. do 11.2. - cena balíčku v akci: 480 Kč (cca 19 €)