Písemný rozbor vašeho designu

Představte si, jaké by to bylo, kdyby vám rodiče již v dětství řekli, jak svět a vy sami „fungujete“. Jak můžete spolehlivě rozeznat, co je pro vás dobré a co ne. Pro co máte vlohy a kde jsou vaše zranitelná místa. Pár jednoduchých rad, kterými se můžete řídit pro ideální a přirozený pohyb vaším životem.

Dárkový poukaz na Písemný rozbor můžete koupit zde.
Zpětnou vazbu
na Písemný rozbor naleznete níže.

Informace o vašem designu přináší úlevu a prostor pro to, být skutečně sám/sama sebou. Mohou také uvolnit pocity viny a pomoci vám obnovit přirozenou rovnováhu vašeho života. Jsou hodnotné i pro vaše zdravé fungování s ostatními: v pracovních či osobních vztazích, v roli rodičů atd.

Písemný rozbor je jako mapa na cestě vaším životem. Pokud respektujete několik jednoduchých principů, jdete cestou nejmenšího odporu, projevujete své talenty a žijete naplněný život 

Human design vám neříká, co máte dělat, ale jak naslouchat hlasu vaší pravdy tak, abyste v každé situaci dělali to nejlepší, co můžete. Písemný rozbor vašeho designu (vnitřního nastavení) objasní vaše dary, talenty i potenciálně problematická témata. Pomůže vám do značné míry pochopit podstatu vašich dosavadních úspěchů i neúspěchů.

Ukáže vám, co je ve vás pevně dané a na co se můžete vždy spolehnout, a kde jste naopak otevření vnějším vlivům. Jednání na základě těchto vnějších vlivů může ve vašem životě opakovaně vytváří překážky a náročné situace. Dozvíte se, jak se těmto zbytečným překážkám vyhnout a jak proměnit oblasti, které jsou pro vás problematické, v místa, kde získáte svojí největší moudrost.

Písemný rozbor ...

... vám představí vás samé tak, jak jste se dosud ještě neviděli. Dozvíte se, jak se správně rozhodovat. Co ve vás je vaše pravda, čemu můžete věřit bez ohledu na to, co si sami myslíte (což může být někdy velká úleva). Získáte praktické tipy, jak toto porozumění uplatnit v každodenním životě. Zpětnou vazbu na Písemný rozbor naleznete níže.

Obsah a délka rozboru

Text rozboru obsahuje podrobný popis vašeho typu, způsobu rozhodování, center a hlavních darů a talentů v rozsahu cca 20-40 stran strojopisného textu (30 řádků x 60 znaků na řádku).

Cena rozboru: 1.400 Kč / 55 €

Cena je finální (neplátce DPH)

Pro objednání rozboru prosím vyplňte následující formulář

Při vyplňování rodných údajů je čas narození velmi důležitý a měl být co nejpřesnější.
Doporučuji nespoléhat se na paměť rodičů a zjistit si přesný čas v porodnici/na matrice.
Pokud neznáte přesný čas narození, a nemáte možnost jej zjistit, uveďte do poznámky rozpětí,
kterým jste si jistí (např. "čas +/- 15 min", nebo "čas 5:25-5:55").

Dárkový poukaz na Písemný rozbor můžete koupit zde.
(Poukaz dostanete ihned po přijetí platby.)

Na základě vaší objednávky dostanete ode mě občasná sdělení, z jejichž zasílání
se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím v zápatí každého emailu.
Vaše údaje zpracovávám v souladu s 
těmito zásadami.

Zpětná vazba

Co o Písemném rozboru napsali někteří mí klienti

Human design je pro mě úžasná věc. Miluji pravdivost, jednoduchost a přesnost toho, co se z něj o člověku dá vyčíst. A to i přesto, že jsem dodnes přesně nepochopil jak je to možné 🙂 Během své práce transformačního průvodce jsem došel k tomu, že to nejdůležitější pro člověka je nakládání se svojí životní energií. Nic důležitějšího v životě nemáme. A písemný rozbor HD mi dává návod, jak být se svojí životní energií v souladu a následovat jí. Zároveň dokáže přesně vystihnout, proč jsme tady, jaký máme úkol a proč se chováme tak jak se chováme. Je to osvobozující, dává mi to sílu a svobodu. Rád se ke svému rozboru čas od času vracím.

Vladimír Sid Smutnýcoachme.cz

Dobrý den, až dnes jsem se rozhodl napsat vám zpětnou vazbu. Můžu vám říci, že je to naprostá bomba. Nic podobného jsem v život nečetl, a to už jsem o sobě přečetl hodně horoskopů a rozborů. Naprosto jasně cítím, že toto je to pravé pro mě. Jsem moc rád, že jsem na vás náhodou (nevěřím na náhody) narazil. Moc děkuji!

Miroslav Mertlík

Rozbor jsem prostudovala dvakrát (prozatím). Chvílemi jsem se smála, chvílemi brečela, dost často obojí dohromady 🙂 Babička by řekla, že to „sedí jako zadek na hrnec.“ Některých aspektů jsem si byla již dlouho plně vědoma – je fajn mít potvrzeno a vědět, jak s tím pracovat. Některé jsem v duchu tušila – takže teď si chtě nechtě přiznala a hurá do „boje“. Od srdce mé obrovské DĚKUJI !

Monika Žaludová

Děkuji vám za rozbor. Už teď cítím docela velké vnitřní pohnutí, jakoby začala zapadat puzzle na svá místa. Cítím úlevu a uvolnění, což je pro mne opravdu moc super 🙂 Hlavně ten vnitřní klid, který se najednou posiluje a je pro mne jako voda v poušti. Dává mi to všechno smysl a hlavně jsem pochopila, že věci jako "nevím kdo jsem", "potřebuji být hodně sama" apod. nejsou nijak špatně a neměly by být jinak, nejsem nějak nedovyvinutá, ale naopak je to součást mé cesty a je to tak v pořádku. Je to úleva najednou se radovat z toho, co jsem si myslela, že bych měla mít jinak.

Aliana Clarté

Veľmi ďakujem za posolstvo o možnej najživotodárnejšej verzii a realizácii mňa samej 🙂 Všetko zo mňa spadlo, pocity viny a nehodnosti a nenormálnosti... A teraz slobodne oslavujem svoju mnohotvárnosť. S takýmto vzácnym pokladom - rozborom, mapou, do ktorej sa viem neustále ponárať, a tým do seba, môžem jasnejšie zvedomovať podmienené, cudzopasné schémy a sledovať, čo robia s mojou silou...a postupne živiť len to, čo chcem, aby rástlo. Doporučujem Human design každému, kto sa už ďalej nechce oberať o silu.

Jaroslava Antalová

Dobrý deň, na mojej ceste poznania seba samej je tento rozbor od Vás veľmi cenným podkladom na to ešte lepšie sa spoznať a zmeniť veci, resp. postoje a vzorce správania. Veľa mi to potvrdilo a dosť aj nové informácie mi to prinieslo. Ďakujem Vám.

Katarína Pulišová

Děkuji za písemný rozbor - natolik mě všechny ty informace o mně pohltily, že stále čtu dokola a vracím se i k semináři v Brně - podivuji se a raduji, že TO vážně funguje dokonale.. Jsem šťastná, že jsem dostala možnost setkat se s takovým úžasným nástrojem sebepoznání a děkuji ti, že jsi tento systém zpřístupnil ostatním...

Jana Malásková

Musím říct, že rozbor mi hodně dává, hodně se jím pročítám, v mnohém mi pomohl uchopit pochody, které se mi stále opakují, jinak, zvědomit a tím mi dává šťávu a motor, který mne povede dál... lépe se pochopit a přijímat. Dává odvahu zkoušet to jinak a překonat převzaté a nechat procitnout a pozdvihnout mé vlastní...

Marcela Trojanová

Bola som prekvapená, ako veľa vecí na mňa sedelo a niečo si aj vedome neuvedomujem, ale hlboko vo mne mi niečo hovorí: áno tak je to. Veľa informácií v rozbore sú pre mňa prínosom, určite sa budem k rozboru vracať a snažiť sa ho uplatniť v praxi, hlavne konanie v reakcii a otázky sakrálnemu centru. Takže už teď velký dík.

Martina Peťková

Ďakujem veľmi pekne za vypracovanie písomného rozboru. Musím zhodnotiť, že je to naozaj úžasná vec! Všetko na mňa sedí, je to neskutočné! Veľmi sa teším z toho, že mám pomenované veci, ktoré som niekde v podvedomí tušila ... Budem používať hodnotne informácie z rozboru, aby som nadobudla väčší kľud a spokojnosť 🙂

Livia Danningerová

Děkuji za vypracování mého rozboru. Musím říct, že jste mě coby do povahy vystihl úplně přesně. Nejvíc mě překvapilo, kolik talentů se ve mě skrývá. Díky vašemu rozboru a doporučením můžu začít své nově objevené stránky pomalu prozkoumávat, rozvíjet a začít je používat v praxi. Tak, aby to bylo ku prospěchu mě i mému okolí. Děkuji za to, že jsem se mohla poznat i z jiných úhlů a vrstev. Je to velmi inspirující.

Hanka Sýkorová