chcete se posunout 
do nové úrovně

v profesionální výcviku?

PTL2

1st Semestr - Vztahová / partnerská analýza

s Jakubem Střítezským

16. 10. - 14. 12.  2019

PTL2 je součástí profesionálního výcviku HD a skládá se ze dvou semestrů. V prvním semestru se naučíte číst a vykládat kompozitní / vztahové mapy a analyzovat mechaniku vztahování mezi dvěma designy. Naučíte se podat jednoduchý, srozumitelný a strukturovaný vztahový výklad.

V druhém semestru (od Února 2020) se naučíte analyzovat a vykládat tři zásadní životní milníky, tzv. návratové mapy: návrat Saturnu, opozice Uranu a návrat Chirona.
Naučíte se také, jak číst a vykládat Sluneční návratové mapy pro každoroční témata klienta. 

Vztahový výklad přináší pochopení toho, jak se vzájemně ovlivňují aury/designy dvou lidí. Tyto cenné znalosti mohou usnadnit vzájemné vztahování, léčit bolavá místa ve vztazích, vnášet jasno a umožnit přijetí toho, co je. Kurz PTL2 je inspirativní a transformativní zkušeností, jak pro váš profesionální rozvoj, tak pro vaše osobní Aha momenty.

Termíny lekcí

Semestr obsahuje 9 online lekcí a 1 celodenní seminář.

Online lekce se konají ve středu od 17:30 od 19:30.
Celodenní seminář se koná v sobotu 14.12.

V 1. semestru...

  • Začnete vidět rozdíly a shody mezi dvěma designy
  • Poznáte mechanickou/energetickou stránku vztahů
  • Budete rozpoznávat priority
  • Procvičovat své schopnosti
  • A naučíte se dělat partnerské výklady

Budete mít též příležitost podívat se zpětně na vlastní vztahy a učit se z hloubky vašich zkušeností. To vše vám pomůže rozvinout vlastní styl prezentace a způsob sdílení těchto informací s druhými. Podpoří to vás - i vaše klienty - v otevření se pravdivé, autentické komunikaci.

Každý student bude mít příležitost procvičovat své schopnosti číst a vykládat vztahové mapy. Dostanete konstruktivní, podporující zpětnou vazbu a budete moci procvičovat i ve studijních skupinkách o 3-4 lidech.

Naučíte se číst a interpretovat kompozitní / vztahové mapy
a dělat strukturovaný, srozumitelný výklad.

Vztah je vždy mnohem více, než si myslíme. Lidé si o partnerský výklad říkají v klíčových okamžicích svého života. "Probuzení" často přichází ve chvílích krize. Krize je tak jedinečnou příležitostí pro růst a rozvoj. Když si lidé řeknou o vztahový výklad, chtějí vnést do vztahu více jasnosti. Každý z nás se může vyměnit podmíněnosti za autentickou komunikaci.

Genoa Bliven

ředitel, Human Design America

Obrázky z kurzu

Cena: 10.800 Kč

Cena při platbě na splátky: 12.000 Kč 
(4.000 Kč/měsíc, celkem 3x)

Cena pro opakující studenty: 3.200 Kč

Platební stránka