Získejte mapu svého designu zdarma

Human design dokáže podrobně popsat vaše dary a talenty. Vaší mapu, spolu se stručným popisem vnitřního nastavení (designu), dostanete mailem po vyplnění formuláře níže na této stránce.

Na stránce Zdroje pak naleznete další informace. Především jak se projevujete v životních oblastech, která jsou ve vaší mapě znázorněná jako bílá (nevybarvená) centra.

Klikněte na obrázek pro zobrazení s více informacemi a ve větší velikosti

Čas narození (důležité)

Mapa se vypočte na základě data, času a místa narození. Nic jiného (např. jméno) nehraje roli. Čas narození je velmi důležitý a měl být co nejpřesnější. Doporučuji nespoléhat se na paměť rodičů a zjistit si přesný čas v porodnici či na matrice. Pokud si nejste časem jistí, můžete vygenerovat několik map pro více časů a porovnat, jak se mapa mění (většinou ne). Sledujte především případnou změnu v typu, autoritě a počtu barevných / bílých center či drah (kanálů).

Jste-li narození jinde než v ČR/SR

Za správnost mapy ručím, pouze pokud jste se narodil(a) v ČR / SR. Mapy generované na tomto webu jsou vypočteny s místem narození v ČR/SR, případně v zemi se stejným časovým pásmem (pozor, v minulosti byly letní časy platné v různých zemích různě). Pokud jste se narodili jinde, především v jiném časovém pásmu, mapu si vygenerujte zde. Město narození je důležité pouze pro určení časového pásma a tedy správného času. Pokud vaše město není v databázi (objeví se chybové hlášení), uveďte nejbližší velké město.

Pro získání vaší mapy zdarma vyplňte následující údaje

Na základě vaší objednávky dostanete ode mě občasná sdělení, z jejichž zasílání 
se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím v zápatí každého emailu.