Získejte mapu svého designu zdarma

Human design dokáže podrobně popsat naše dary a talenty. Vaší mapu dostanete mailem obratem po vyplnění formuláře níže na stránce.

Spolu s mapou dostanete i stručný popis vašeho vnitřního nastavení (designu). Na stránce Zdroje si pak můžete přečíst o tom, jak se projevují bílá centra ve vaší mapě.

Chcete-li získat podrobný popis vašich talentů a ideálního způsobu rozhodování, objednejte si Písemný rozbor.

Čas narození

Mapa se vypočte na základě data, času a místa narození. Nic jiného (např. jméno) nehraje roli. Čas narození je velmi důležitý a měl být co nejpřesnější. Doporučuji nespoléhat se na paměť rodičů a zjistit si přesný čas v porodnici či na matrice. Pokud si nejste časem jistí, můžete vygenerovat několik map pro více časů a porovnat, jak se mapa mění (většinou ne). Sledujte především případnou změnu v typu, autoritě a počtu barevných / bílých center či kanálů.

Jste-li narození jinde než v ČR/SR

Všechny mapy jsou vypočteny s místem narození v České a Slovenské republice, případně v zemi se stejným časovým pásmem (pozor, v minulosti byly letní časy platné v různých zemích různě). Pokud jste se narodili jinde, především v jiném časovém pásmu, mapu si vygenerujte zde. Město narození je důležité pouze pro určení časového pásma a tedy správného času. Pokud vaše město není v databázi a objeví se chybové hlášení, uveďte nejbližší velké město.

Pro získání vaší mapy zdarma vyplňte následující údaje

Na základě vaší objednávky dostanete ode mě občasná sdělení, z jejichž zasílání 
se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím v zápatí každého emailu.