Písemný rozbor vašeho designu

Představte si, jaké by to bylo, kdyby vám rodiče již v dětství řekli, jak svět a vy sami „fungujete“. Jak můžete spolehlivě rozeznat, co je pro vás dobré a co ne. Pro co máte vlohy a kde jsou vaše zranitelná místa. Pár jednoduchých rad, kterými se můžete řídit pro ideální a přirozený pohyb vaším životem.

Formulář pro objednání rozboru naleznete níže.

Informace o vašem designu přináší úlevu a prostor pro to, být skutečně sám/sama sebou. Mohou také uvolnit pocity viny a pomoci vám obnovit přirozenou rovnováhu vašeho života. Jsou hodnotné i pro vaše zdravé fungování s ostatními: v pracovních či osobních vztazích, v roli rodičů atd.

Písemný rozbor je jako mapa na cestě vaším životem. Pokud respektujete několik jednoduchých principů, jdete cestou nejmenšího odporu, projevujete své talenty a žijete naplněný život 

Human design vám neříká, co máte dělat, ale jak naslouchat hlasu vaší pravdy tak, abyste v každé situaci dělali to nejlepší, co můžete. Písemný rozbor vašeho designu (vnitřního nastavení) objasní vaše dary, talenty i potenciálně problematická témata. Pomůže vám do značné míry pochopit podstatu vašich dosavadních úspěchů i neúspěchů.

Ukáže vám, co je ve vás pevně dané a na co se můžete vždy spolehnout, a kde jste naopak otevření vnějším vlivům. Jednání na základě těchto vnějších vlivů může ve vašem životě opakovaně vytváří překážky a náročné situace. Dozvíte se, jak se těmto zbytečným překážkám vyhnout a jak proměnit oblasti, které jsou pro vás problematické, v místa, kde získáte svojí největší moudrost.

Písemný rozbor ...

... vám představí vás samé tak, jak jste se dosud ještě neviděli. Dozvíte se, jak se správně rozhodovat. Co ve vás je vaše pravda, čemu můžete věřit bez ohledu na to, co si sami myslíte (což může být někdy velká úleva). Získáte praktické tipy, jak toto porozumění uplatnit v každodenním životě. Zpětnou vazbu na Písemný rozbor naleznete níže.

Obsah a délka rozboru

Text rozboru obsahuje podrobný popis vašeho typu, způsobu rozhodování, center a hlavních darů a talentů v rozsahu cca 20-40 stran strojopisného textu (30 řádků x 60 znaků na řádku).

Cena rozboru: 1.400 Kč

Pro objednání rozboru prosím vyplňte následující formulář

Při vyplňování rodných údajů je čas narození velmi důležitý a měl být co nejpřesnější.
Doporučuji nespoléhat se na paměť rodičů a zjistit si přesný čas v porodnici/na matrice.
Pokud jej neznáte a nemáte možnost zjistit, uveďte do poznámky možné rozpětí např. "čas +/- 30 min".

Rozbor dostanete mailem do 7 dní od přijetí platby. Platební údaje viz stránka Kontakt.

Zpětná vazba

Co o Písemném rozboru napsali někteří mí klienti

Human design je pro mě úžasná věc. Miluji pravdivost, jednoduchost a přesnost toho, co se z něj o člověku dá vyčíst. A to i přesto, že jsem dodnes přesně nepochopil jak je to možné :-) Během své práce transformačního průvodce jsem došel k tomu, že to nejdůležitější pro člověka je nakládání se svojí životní energií. Nic důležitějšího v životě nemáme. A písemný rozbor HD mi dává návod, jak být se svojí životní energií v souladu a následovat jí. Zároveň dokáže přesně vystihnout, proč jsme tady, jaký máme úkol a proč se chováme tak jak se chováme. Je to osvobozující, dává mi to sílu a svobodu. Rád se ke svému rozboru čas od času vracím.
Vladimír Sid Smutnýcoachme.cz
Děkuji za písemný rozbor - natolik mě všechny ty informace o mně pohltily, že stále čtu dokola a vracím se i k semináři v Brně - podivuji se a raduji, že TO vážně funguje dokonale.. Jsem šťastná, že jsem dostala možnost setkat se s takovým úžasným nástrojem sebepoznání a děkuji ti, že jsi tento systém zpřístupnil ostatním...
Jana Malásková
Děkuji vám za rozbor. Už teď cítím docela velké vnitřní pohnutí, jakoby začala zapadat puzzle na svá místa. Na pocitech to cítím jako úlevu a uvolnění. Což je pro mne opravdu moc super:-) Hlavně ten vnitřní klid, který se najednou posiluje a je pro mne jako voda v poušti. Dává mi to všechno smysl a hlavně jsem pochopila, že věci jako "nevím kdo jsem", "potřebuji být hodně sama" apod. nejsou nijak špatně a neměly by být jinak, nejsem nějak nedovyvinutá, ale naopak je to součást mé cesty a je to tak v pořádku. Je to úleva najednou se radovat z toho, co jsem si myslela, že bych měla mít jinak.
Aliana Clarté
Musím říct, že rozbor mi hodně dává, hodně se jím pročítám, v mnohém mi pomohl mne uchopit mé pochody, které se mi stále opakují, jinak, zvědomit a tím mi dává šťávu pro pohon motoru, který mne povede dál, lépe se pochopit a přijímat,dává odvahu zkoušet to jinak a překonat převzaté a nechat procitnout a pozdvihnout mé vlastní...
Marcela Trojanová
Bola som prekvapená, ako veľa vecí na mňa sedelo a niečo si aj vedome neuvedomujem, ale hlboko vo mne mi niečo hovorí: áno tak je to. Veľa informácií v rozbore sú pre mňa prínosom, určite sa budem k rozboru vracať a snažiť sa ho uplatniť v praxi, hlavne konanie v reakcii a otázky sakrálnemu centru. Takže už teď velký dík.
Martina Peťková