1
1 1 1 1 1 1 1 1
 


ZÁKLADNÍ VÝKLAD

< zpět na Výklady

 

Představte si, jaké by to bylo, kdyby vám rodiče již v dětství řekli, jak svět a vy v něm „fungujete“. Jak rozeznat, co je pro vás dobré a co ne. Pro co máte vlohy a kde jsou vaše zranitelná místa. Pár jednoduchých pravidel, kterými se můžete řídit pro ideální a přirozený pohyb vaším životem.

1

Human design je právě takovým "manuálem pro život". Základní výklad popíše vaše psychické i tělesné procesy, silné stránky, talenty, problematická místa, zdraví atd. Pomůže vám do značné míry pochopit podstatu vašich dosavadních úspěchů i neúspěchů. Ukáže vám, co je ve vás fixní a pevně dané a na co se můžete vždy spolehnout, a kde jste naopak otevření k přebírání myšlenek, starostí, emocí a stresu od ostatních a jak vás to vede k chování, které ve vašem životě opakovaně vytváří překážky a odpor ze strany ostatních. Dozvíte se, jak se těmto zbytečným překážkám vyhnout a jak proměnit oblasti, které jsou pro vás problematické, v místa, kde získáte svojí největší moudrost.

Výklad často přináší úlevu a prostor pro to, být skutečně sám/sama sebou. Může také uvolnit pocity viny či hněvu a pomoci vám obnovit přirozenou rovnováhu a smysl vašeho života. Informace, které výkladem svého mapy získáte, mají velkou hodnotu nejen pro vás samotné, ale i pro vaše zdravé fungování v kontaktu s ostatními: v práci, v partnerských vztazích, v roli rodičů atd.

Co říkají o výkladu mí klienti si můžete přečíst zde.

Výklad vašeho designu vám představí vás samé tak, jak jste se dosud nikdy neviděli. Dozvíte se, jak se správně rozhodovat. Co ve vás je vaše pravda, čemu můžete věřit bez ohledu na to, co si sami myslíte (což může být někdy velká úleva). Získáte velmi praktické tipy, jak toto porozumění uplatnit v každodením životě. Základním výklad je iniciací do vašeho experimentu. Kromě toho, že je život na všech rovinách postupně radostnější a snazší, cítí lidé často i velkou úlevu, když se s Human designem poprvé setkají. Cítí se být rozpoznaní jako ti, kým skutečně jsou, a ne někdo, kým je ostatní chtěli mít.

 

CO OBSAHUJE ZÁKLADNÍ VÝKLAD:

1. PSANÁ ČÁST
Text v rozsahu cca 25-40 stran strojopisného textu (30 řádků x 60 znaků na řádku) obsahuje podrobný popis vašeho typu, způsobu rozhodování, center a hlavních darů a talentů. Dostanete jej mailem cca 7 dní před vlastním výkladem.

2. MLUVENÁ ČÁST
(ať už formou osobního setkání, nebo po Skype)
Toto je propojení všech podstatných informací z vaší mapy do jednoho celku. Velmi konkrétně popíšu vaše energetické nastavení, dary i potenciální problematická témata. Dostanete ucelený obraz vašeho potenciálu
(a poslání) i návod, jak jej realizovat. Budete mít také příležitost pro otázky.

- mluvenou část výkladu pro vás nahraji
- mezi osobním setkáním a rozhovorem po Skype není obsahově žádný rozdíl
- mluvená část trvá cca 50-75 min mluveného

Cena: 3.200 Kč (osobní setkání možno platit v hotovosti)
Termíny domlouvám momentálně cca 7-9 týdnů dopředu.

 

V případně potřeby a na základě individuální dohody je možné platbu za výklad rozdělit na dvě části.

Co řekli o svém výkladu mí klienti si můžete přečíst zde.

FORMULÁŘ PRO OBJEDNÁNÍ VÝKLADU NALEZNETE ZDE.

< zpět na Výklady


Takto popisuje hodnotu Human designu Ra Uru Hu, jeho původce:
„Naučte se vidět, jak váš dopravní prostředek (vaše tělo) pracuje... a v okamžiku kdy uvidíte, jak pracuje, stanete se součástí mytologie, skutečné mytologie, ne nějakého vymyšleného příběhu, nějaké fantazie. Mně je naprosto jasné, že každý člověk má svou jedinečnou archetypální podstatu, která je zde proto, aby byla zkoumána a naplněna. Ne tím, že něco děláme, ale tím, že jsme sami sebou. To je náš velký úkol, který začíná jednoduše tím, že pochopíme jak „fungujeme”. Co je ve vás „zapnuté“ a co ne? Co je fixní a spolehlivé a co otevřené a zranitelné? Největším darem je schopnost jasně vidět základní nastavení, design, ze kterého vycházíte. V tu chvíli můžete začít experimentovat. Human designu není systém založený na víře, ale na vašem osobním experimentu.“

                                                                                                            ~ Ra Uru Hu ~


 

 

Human design na Facebooku