Semináře a kurzy

Aktuální kurzy a semináře:

PRAVDA V NÁS

14. 3. - 21. 4. 2018 / online kurz + závěrečná živá akce
Pravda v nás je úvodním kurzem do tématu Human designu. Seznámíte se s jednotlivými typy, centry a způsoby rozhodování. Tento kurz je skvělým doplněním Písemného rozboru (či Základního výkladu). Pomůže vám chápat informace o vašem designu v širším kontextu a uplatnit je v každodenním životě, lépe rozumět druhým a efektivněji komunikovat.

PLYNUTÍ

15. - 18. 3. 2018, Skalka u Doks
V životě zažíváme chvíle, kdy se věci daří, vše do sebe zapadá a vše se děje, jak má. V práci, ve vztazích, v každodenních maličkostech. Chvíle, kdy jsme sladění sami se sebou i s okolním světem. Tomuto stavu se říká plynutí. Pomocí Human designu můžeme popsat ingredience potřebné k tomu, abychom plynuli. Té hlavní se říká profil ...

POZNEJ SVÉ TALENTY

5 / 2018 v Praze nebo Brně
Seminář, který vám odhalí vaše talenty tak, jak jste je dosud neviděli.

CESTA HRDINY - ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ

3. - 7. 7. 2018, Skalka u Doks
Na semináři budete postupně zkoumat čtyři hlavní talenty, se kterými jste přišli na svět. Talenty, které dohromady vypráví příběh vašeho životního poslání. Jsou vám důvěrně známé, díky vaší práci je však začnete jasně vnímat a více projevovat. Představují záměr, se kterým jste přišli na svět a to, co vám jej umožní zhmotnit.

 


 

Kurzy a studium Human designu

První tři kurzy jsou určeny pro všechny, kdo chtějí uplatnit informace o svém designu v každodenním životě a lépe rozumět druhým. Dále navazuje profesionální výcvik, kde se naučíte číst v mapě a srozumitelně ji popsat druhým. Zpětnou vazbu účastníků si můžete přečíst zde.

Seznam  kurzů a popis vzdělávací struktury naleznete zde.

Webináře o Human designu můžete shlédnout zde.

Semináře osobního rozvoje

Tyto semináře jsou cestou ke zdrojům osobní síly a plnému projevení vašich talentů. Nejedná se o výuku o Human designu - vybrané informace z mapy účastníků slouží jako vstupní brána do jejich iniciačního procesu. Zpětnou vazbu účastníků si můžete přečíst zde.

Poznej své talenty (5 / 2018) - více informací zde.

Cesta hrdiny (3.-7. 7. 2018) - více informací naleznete zde.