Semináře a kurzy

Aktuální kurzy a semináře:

CESTA HRDINY

4.-7. 7. 2018, Skalka u Doks
Na semináři budete postupně zkoumat čtyři hlavní talenty, se kterými jste přišli na svět. Talenty, které dohromady vypráví příběh vašeho životního poslání. Jsou vám důvěrně známé, díky vaší práci je však začnete jasně vnímat a více projevovat. Představují záměr, se kterým jste přišli na svět a to, co vám jej umožní zhmotnit. Pro účast nepotřebujete žádné vědomosti o Human designu.

PRAVDA V NÁS

online kurz + závěrečná živá akce
Pravda v nás je úvodní kurz do tématu Human designu. Seznámíte se s jednotlivými typy, centry a způsoby rozhodování. Tento kurz je skvělým doplněním Písemného rozboru (či Základního výkladu). Pomůže vám chápat informace o vašem designu v širším kontextu a uplatnit je v každodenním životě, lépe rozumět druhým a efektivněji komunikovat.

 


 

Kurzy a studium Human designu

První tři kurzy jsou určeny pro všechny, kdo chtějí uplatnit informace o svém designu v každodenním životě a lépe rozumět druhým. Dále navazuje profesionální výcvik, kde se naučíte číst v mapě a srozumitelně ji popsat druhým. Zpětnou vazbu účastníků si můžete přečíst zde.

Seznam  kurzů a popis vzdělávací struktury naleznete zde.

Webináře o Human designu můžete shlédnout zde.

Semináře osobního rozvoje

Tyto semináře jsou cestou ke zdrojům osobní síly a plnému projevení vašich talentů. Nejedná se o výuku o Human designu - vybrané informace z mapy účastníků slouží jako vstupní brána do jejich iniciačního procesu. Zpětnou vazbu účastníků si můžete přečíst zde.

Cesta hrdiny (4.-7. 7. 2018) - více informací naleznete zde.

Poznej své talenty (podzim 2018) - více informací zde.