Semináře a kurzy

Aktuální kurzy a semináře:

CHIRON - VNITŘNÍ LÉČITEL

9.-12. 10. 2018, Skalka u Doks
Na semináři se seznámíte s tématem svého "zranění" - oblastí, kterou se nám v životě nedaří žít či projevit tak, jak si přejeme. Následně se podíváme na téma "léčení", neboli oblast, kam můžeme upřít svoji pozornost. Práce s těmito tématy přináší důležité uvědomění (Aha!). Když děláme to, co nás léčí, postupně se naše zranění uzdraví a transformuje ve zdroj léčivé síly, kterou můžeme nabídnout světu kolem nás. Seminář je prožitkový a není výukou Human designu.

PRAVDA V NÁS

18.10. - 24.11. 2018, online kurz + závěrečná živá akce
Pravda v nás je úvodní kurz do tématu Human designu. Seznámíte se s jednotlivými typy, centry a způsoby rozhodování. Tento kurz je skvělým doplněním Písemného rozboru (či Základního výkladu). Pomůže vám chápat informace o vašem designu v širším kontextu a uplatnit je v každodenním životě, lépe rozumět druhým a efektivněji komunikovat.

 


 

Kurzy a studium Human designu

První tři kurzy jsou určeny pro všechny, kdo chtějí uplatnit informace o svém designu v každodenním životě a lépe rozumět druhým. Dále navazuje profesionální výcvik, kde se naučíte číst v mapě a srozumitelně ji popsat druhým. Zpětnou vazbu účastníků si můžete přečíst zde.

Seznam  kurzů a popis vzdělávací struktury naleznete zde.

Webináře o Human designu můžete shlédnout zde.

Semináře osobního rozvoje

Tyto semináře jsou cestou ke zdrojům osobní síly a plnému projevení vašich talentů. Nejedná se o výuku o Human designu - vybrané informace z mapy účastníků slouží jako vstupní brána do jejich iniciačního procesu. Zpětnou vazbu účastníků si můžete přečíst zde.

Chiron - vnitřní léčitel (9.-12. 10. 2018) - více informací zde.

Poznej své talenty (podzim 2018) - více informací zde.