1
1 1 1 1 1 1 1 1
 


PÍSEMNÝ ROZBOR

< zpět na Výklady

 

Představte si, jaké by to bylo, kdyby vám rodiče již v dětství řekli, jak svět a vy sami „fungujete“. Jak můžete spolehlivě rozeznat, co je pro vás dobré a co ne. Pro co máte vlohy a kde jsou vaše zranitelná místa. Pár jednoduchých pravidel, kterými se můžete řídit pro ideální a přirozený pohyb vaším životem.

1

Human design je právě takovým "manuálem pro život". Neříká vám, co máte dělat, ale jak naslouchat hlasu vaší pravdy tak, abyste v každé situaci dělali to nejlepší, co můžete. Písemný rozbor vašeho designu (vnitřního nastavení) objasní vaše dary, talenty i potenciálně problematická témata. Pomůže vám do značné míry pochopit podstatu vašich dosavadních úspěchů i neúspěchů. 

Ukáže vám, co je ve vás pevně dané a na co se můžete vždy spolehnout, a kde jste naopak otevření vnějším vlivům. Jednání na základě těchto vnějších vlivů může ve vašem životě opakovaně vytváří překážky a náročné situace. Dozvíte se, jak se těmto zbytečným překážkám vyhnout a jak proměnit oblasti, které jsou pro vás problematické, v místa, kde získáte svojí největší moudrost.

Popis vašeho designu vám představí vás samé tak, jak jste se dosud nikdy neviděli. Dozvíte se, jak se správně rozhodovat. Co ve vás je vaše pravda, čemu můžete věřit bez ohledu na to, co si sami myslíte (což může být někdy velká úleva). Získáte velmi praktické tipy, jak toto porozumění uplatnit v každodenním životě.

 

CO OBSAHUJE PÍSEMNÝ ROZBOR:

Text v rozsahu cca 20-40 stran strojopisného textu (30 řádků x 60 znaků na řádku) obsahuje podrobný popis vašeho typu, způsobu rozhodování, center a hlavních darů a talentů.

Cena: 1.400 Kč
Rozbor obržíte mailem do týdne od přijetí platby.

- PRO OBJEDNÁNÍ rozboru klikněte zde.
- Písemný rozbor není určený pro děti. Minimální věk: 15 let, doporučuji však 17 let a výše (text je pro psaný dospělé).
- Pokud si následně objednáte Základní výklad, bude cena rozboru odečtená od ceny výkladu.

 

PRO OBJEDNÁNÍ klikněte zde.

  ZPĚTNÁ VAZBA NA PÍSEMNÝ ROZBOR
 

Human Design je pro mě úžasná věc. Miluji pravdivost, jednoduchost a přesnost toho, co se z něj o člověku dá vyčíst. A to i přesto, že jsem dodnes přesně nepochopil jak je to možné :-) Během své práce transformačního průvodce jsem došel k tomu, že to nejdůležitější pro člověka je nakládání se svojí životní energií. Nic důležitějšího v životě nemáme. A písemný rozbor HD mi dává návod, jak být se svojí životní energií v souladu a následovat jí. Zároveň dokáže přesně vystihnout, proč jsme tady, jaký máme úkol a proč se chováme tak jak se chováme. Je to osvobozující, dává mi to sílu a svobodu.
Rád se ke svému rozboru čas od času vracím.

~ Vladimír Sid Smutný / coachme.cz

   
 

< zpět na Výklady


 

 

Human design na Facebooku