1
1 1 1 1 1 1 1 1
 


PARTNERSKÉ / VZTAHOVÉ VÝKLADY

< zpět na Výklady

 

1Human design vám může ukázat, jak se správně rozhodovat. Partnerský výklad vám ukáže nejen jak být sám sebou, ale jak být sám sebou ve vztahu s někým jiným a přitom respektovat individualitu, jinakost a rozdíly, které mezi vámi jsou. Láska je neuchopitelné tajemství. To, co na někom milujeme, nám
z poloviny času také vadí. Pomocí Human designu se podíváme na energetické zákonitosti vašeho vztahu, co vás vzájemně přitahuje a odpuzuje, kde jsou potenciální krizové oblasti a kde se můžete jeden od druhého učit. Partnerský výklad může do vašeho vztahu vnést porozumění a respekt pro vzájemné rozdíly a umožnit tak jejich přijetí. Pomůže vám vašeho partnera lépe chápat a vidět, jak je marné jej/ji za něco vinit.

1Po tisíciletí byly lidské představy o vztazích
a lásce předmětem nespočetných očekávání
a projekcí. Pravdou je, že nevíme proč jsme spolu, ani na jak dlouho. Vztahy se prostě "stanou". Své partnery si nevolíme. Nevíme proč vztah začne, ani proč trvá tak dlouho, jak trvá. Vztahy jsou součástí našeho života a vznikají, když dva lidé kráčí nějakou dobu po stejné cestě. Naší velkou výzvou je nalézt správný vztah se všemi, kteří jsou součástí našeho života. Snaha měnit partnera podle našich očekávání vede k bolesti. Láska vzniká, pokud někomu dovolíme být tím, kým je, a on/ona dovolí nám být tím, kým jsme.

Vztahový výklad se dělá na základě kompozitní mapy, která vznikne překrytím individuálních map obou partnerů (ukázka). Vztahové výklady se dělají nejen pro partnery, ale také mezi přáteli, matkou a dítětem, obchodními partnery atd.

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO OBJEDNÁNÍ VZTAHOVÉHO VÝKLADU
Teprve jsme-li sami sebou a děláme správná rozhodnutí, můžeme také pravdivě komunikovat s druhými. Bez pochopení sebe sama, svého designu, Partnerský výklad nijak vašemu vztahu nepomůže. Proto je podmínkou pro objednání Partnerského výkladu, aby alespoň jeden z partnerů absolvoval nejprve svůj Základní výklad a druhý minimálně zkrácenou variantu výkladu (Přehled). Ideální je, když Základní výklad absolvují oba partneři - což je o to důležitější, pokud je každý z vás jiný typ a pokud jste opravdu partneři (pár).

Partnerský výklad není samospásný a nevyřeší vaše problémy za vás. Je to příležitost k pochopení energetické dynamiky vašeho vztahu, možnost přijetí vzájemných rozdílů a pomoc na cestě ke šťastnějšímu, kvalitnějšímu
a vědomému partnerství.
Partnerský výklad je investice, která se vám bude neustále vracet.

Je ideální a pro vás důležité, když budete u výkladu přítomní oba dva - pokud to je alespoň trochu možné. O to více výklad výklad pomůže vzájemnému porozumění, respektu a lásce. Přeji vám mnoho lásky, radosti a růstu ve všech vašich vztazích.

< zpět na Výklady


„... Myslí si, že na problémech ve vztahu potřebují společně pracovat. Ale tak to není. Jedině když bude každý z nich dělat něco sám se sebou, tak to povede k transformaci jejich vztahu když jsou spolu.
... To první co potřebujete udělat, když chcete pracovat na svých vztazích, je pracovat sami na sobě. Když jste OK, když správně ‘fungujete’, tak teprve můžete začít věnovat pozornost problémům, které jsou ve vašem vztahu.
... Mé učení není ‘miluj bližního svého’, ale ‘miluj sebe sama’. Když se milujete
a řídíte se svojí autoritou, jste otevření lásce. To neznamená že tam bude, pouze že jste jí otevření. A neřídíte se názory o tom, že by něco mělo být tak
a něco jinak. Představa že naše vztahy mají být dokonalé, krásné a funkční
je iluze. Jednoduše to není pravda. Nic není dokonalé, všude je nějaký nedostatek, který otevírá možnost změny a vývoje. Partnerský výklad odhalí mechanická omezení vztahu, což přináší možnost tato omezení překonat. Překonat je pomocí lásky.“

~ Ra Uru Hu ~


 

 

Human design na Facebooku