1
1 1 1 1 1 1 1 1
 


     
     
     
     
 

NÁVAZNÉ SEZENÍ - KOUČING
Podpora vašeho procesu v praxi

< zpět na Výklady

 

1Stává se, že se na mě po výkladu klienti obrací s otázkami ohledně situací, které momentálně řeší. Poté, co se začnete rozhodovat podle svého designu, se někdy objeví otázky a potřeba ujasnění toho, co prožíváte, případně jak je ideální zachovat se v určité životní situaci z pohledu vašeho designu. (Např. Generátorům trvá nějakou dobu, než si ujasní, kdy opravdu reagují a kdy iniciují.)

Proces do kterého se pustíte - do kterého jste postupně sami od sebe vtaženi díky svým rozhodnutím a jednání podle vašeho designu - může být náročný a podpora která se vám v tom dostane je k nezaplacení. Rád bych vám nabídl možnou podporu ve vašem procesu krom jiného formou návazného sezení. Sám jsem koučing absolvoval v prvních několika letech mého experimentu (ostatně to, že neustále Human design studuji, mi dává kdykoli možnost otázek a podpory) a vím tak, že koučing je velmi užitečný.

Každý má svoji pravdu v sobě a nikdo - maminka, prezident ani pánbůh - vám nemá právo říkat, co máte dělat. Koučing podle mapy vašeho designu a vedení které vám nabízím reflektuje vaše vnitřní nastavení. Na základě vaší mapy vám nabízím svůj osobní úhel pohledu na to, co to pro vás znamená. Jak se na svojí pravdu můžete lépe napojit, lépe jí slyšet a řídit se jí ve svém každodenním životě, při svém rozhodování. Doufám, že vám tím usnadním uplatnění a respektování vašeho designu v praxi a děkuji za vaši důvěru.

Koučing je podporou při řešení aktuálních životních situací z pohledu vašeho designu. Toto sezení může být výraznou podporou vašeho procesu, především v začátcích, kdy se objevuje tolik nových věcí
a situací, ke kterým se stavíte novým způsobem.

Koučing není možné absolvovat spolu s výkladem, potřebujete alespoň několik týdnů odstup. Pokud uplynuly alespoň 4 týdny a vy jste si alespoň 3x poslechli záznam svého výkladu, můžete se objednat na návazné sezení.

CENA ZA KOUČING: 2.200 Kč (při délce sezení do 60 min)

< zpět na Výklady


 

 

Human design na Facebooku