1
1 1 1 1 1 1 1 1
 


DĚTI A HUMAN DESIGN

< zpět na Výklady

Kliknutím zde přeskočíte následující text a dostanete se rovnou na ceny
a podmínky objednání.

 

Human design je neocenitelnou pomocí při výchově dětí. Dovolit dítěti, aby bylo samo sebou, je ten největší dar, jaký mu můžete dát. Pokud jako rodiče znáte jeho design, můžete respektovat jeho jedinečnost, pochopit, kde je zranitelné a na co je třeba dávat pozor. Budete vědět, jak jej podporovat v životě, ve kterém bude moci být opravdu samo sebou, namísto přizpůsobování se normám, zaběhnutým zvyklostem a uniformitě našeho světa, aby se nemuselo později setkávat se zbytečnými obtížemi, problémy a odporem.

Děti se rodí plně sami sebou a teprve vlivem prostředí se postupně vzdalují své pravé podstatě. Programy a vzorce chování, které se v nás již v dětství ustanovily, naprosto řídí náš život. Některé z nich však negativně ovlivňují náš život. Protože operují v našem podvědomí, často si jejich vliv ani neuvědomujeme. V jazyce Human designu se těmto podvědomým mentálním programům říká Nepravé Já. Vzniklo, když nám nebylo dovoleno být sami sebou. Kolik všeobecně dodržovaných pravidel, norem a očekávání je v přímém rozporu s našimi individuálními potřebami? Čemu všemu jsme se jako děti museli přizpůsobit (a popřít tak sami sebe)?

Není zde žádná vina, naši rodiče jednali v dobré víře, stejně jako my. Ale je zde možnost dělat věci jinak - způsobem, který skutečně funguje. Human design vám může dát velmi praktické a jednoduché rady, které ohromně usnadní život vám i vašemu dítěti. To se tak může vyvíjet, růst do krásy a moudrosti a stát se originální lidskou bytostí. Je také důležité vědět, že pokud je vaše dítě je jiný typ než vy (existují 4 typy lidí), jeho/její vnitřní svět je od toho vašeho úplně odlišný. Jako kdyby se člověk bavil s delfínem :)

Kromě Výkladů nabízím také možnost objednání Přehledu. Přehled je stručnější, ale také často postačujícím pohled, na design vašeho dítěte, v délce do 25 min. Rodiče po absolvování svého vlastního výkladu často volí tuto variantu pro to, aby se dozvěděli to nejdůležitější a nejpodstatnější pro výchovu svého dítěte podle jeho/jejího designu. Osobní zkušenost s Human designem vám ukáže, jak relevantní tyto informace jsou a usnadní jejich pochopení. Výklad je lepší. Čím více víte o sobě, tím více budete schopní respektovat a podporovat své dítě. Osobní zkušenost s Human designem vám ukáže, jak relevantní tyto informace jsou a usnadní jejich pochopení.

CENY A PODMÍNKY OBJEDNÁNÍ
1. podmínkou pro objednání Přehledu/Výkladu pro dítě je objednání Písemného rozboru nebo Základního výkladu alespoň pro jednoho z rodičů
2. Výklady pro děti dělám pouze osobně či po Skype (ne písemně)

- cena 2.200 Kč za kratší Výklad (do 30 min)
- cena 2.800 Kč za delší Výklad (45 min)
Sleva: při objednání více dětských výkladů současně je cena 1.900 / 2.400

SOUČÁSTÍ DĚTSKÉHO VÝKLADU JE TAKÉ PÍSEMNÝ ROZBOR.

Pro objednání dětského výkladu klikněte zde a do poznámky uveďte že se jedná o dětský výklad.

< zpět na Výklady


   
 

 

Human design na Facebooku